Ota yhteyttä meihin

Jos haluat tietää lisää Team Sales -toiminnasta, ota yhteyttä lähimpään Stadium-myymälään, jossa on Team Sales -osasto.

Jyväskylä Team Sales Kauppakatu 26
Puhelin 020 7900 455
teamsales.jyvaskyla@stadium.fi

Iso Omena Piispansilta 11, 02230 ESPOO
Puhelin myymälä 020 7900 230
Puhelin Teamsales 020 7900 235 / 020 7900 238
teamsales.isoomena@stadium.fi

Itäkeskus Itäkatu 1 A 7, 00930 HELSINKI
Puhelin myymälä 020 7900 270
Puhelin Teamsales 040 353 1002
teamsales.itakeskus@stadium.fi

Mylly Myllynkatu 56, 21280 RAISIO
Puhelin myymälä 020 7900 330
Puhelin Teamsales 020 7900 335
teamsales.mylly@stadium.fi

Ideapark Ideaparkinkatu 4, 37550 Lempäälä
Puhelin myymälä 020 7900 350
Puhelin Teamsales 020 7900 355 
teamsales.ideapark@stadium.fi

Tammisto Kauppatie 29, 01510 Vantaa
Puhelin myymälä 020 7900 310
Puhelin Team Sales 20 7900 315
teamsales.tammisto@stadium.fi

Koskikeskus Hatanpään Valtatie 1 33100 Tamper
Puhelin myymälä 020 7900 470
Puhelin Team Sales 040 159 1415
teamsales.koskikeskus@stadium.fi

Karisma Kauppiaankatu 2, 151 60 Lahti
Puhelin myymälä 020 7900 490
Puhelin Teamsales 040 1207 227
teamsales.karisma@stadium.fi

Kuopio Matkuksentie 60, 70800 Kuopio
Puhelin myymälä 020 07 900 530
teamsales.kuopio@stadium.fi

Revontuli Koskikatu 27 B, 96100 Rovaniemi
Puhelin myymälä 020 07 900 590
teamsales.revontuli@stadium.fi

Porvoo Taidetehtaankatu 4, 06100 Porvoo
Puhelin myymälä 020 7900 640
teamsales.porvoo@stadium.fi

Mikkeli Porrassalmenkatu 20, 50100 Mikkeli
Puhelin myymälä 00358 401648025
teamsales.mikkeli@stadium.fi

Puuvilla Siltapuistonkatu 14, 28100 Pori
Puhelin myymälä 020 7900 360
Puhelin Teamsales 020 7900 367
teamsales.puuvilla@stadium.fi

Oulu City Kauppurienkatu 9, 90100 Oulu
Puhelin myymälä 020 7900 321
Puhelin Teamsales 020 7900 323
teamsales.oulu@stadium.fi

Vaasa Hovioikeudenpuistikko 17, 65100 Vaasa
Puhelin Teamsales 020 7900 304
teamsales.vaasa@stadium.fi

Iso Kristiina Kaivokatu 5B, 53100 Lappeenranta
Puhelin myymälä 020 7900 220
Puhelin Teamsales 020 7900 224
teamsales.isokristiina@stadium.fi